Fatih’te alkollü kişiyi tekme tokat dövdülerİstanbul’un Fatih ilçesinde bir grup, alkollü olduğu iddia edilen kişiyi kendilerine küfrettiği gerekçesiyle tekme tokat dövdü. Dayak anları cep telefonu kamerasına yansıdı.


Fatih'te alkollü kişiyi tekme tokat dövdüler

Ssaat 18.00 sıralarında Fatih Unkapanı’nda meydana gelen olayda bir grup, kendilerine küfrettiği iddiasıyla bir kişiyi cadde ortasında tekme tokat dövdü.

ÇEVREYE KÜFÜRLER SAVURDU

Alkollü olduğu iddia edilen kişi, kendisini kurtarmaya gelen çevredekilere de küfürler savurdu. Bu sefer de bu kişilerden dayak yedi. Olay anları bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Fatih’te alkollü kişiyi tekme tokat dövdüler VİDEO

Fatih te alkollü kişiyi tekme tokat dövdüler #1

“KENDİSİNİ MOTORUN ÜSTÜNE ATTI”

Olayın görgü tanıklarından Baran Metin, “Burada bir adam dolaşıyordu, durağın önünde. Sonra iki tane motosikleti birileri geldi. Onlara bir laf etti sonra duran motorun üzerine atladı. Burada bir münakaşaya girdiler. Vatandaşlar da ayırmaya çalıştı. Baba oğuldu sanırım. Onlara da küfür edince hem motorcular hem de o baba oğul bu adamı dövmeye başladılar. Buradaki esnaf ayırdı kavgayı. Sonrasında 10 dakika geçti adam burada oturuyordu yine küfür etmeye başlayınca arkadan koşup tekrardan kavga ettiler. Yine buralardaydı ama nereye gitti, bilmiyoruz. Dayak yiyen şahsı da tanımıyorum” dedi.

Fatih te alkollü kişiyi tekme tokat dövdüler #2

Fatih te alkollü kişiyi tekme tokat dövdüler #3

Fatih te alkollü kişiyi tekme tokat dövdüler #4

Fatih te alkollü kişiyi tekme tokat dövdüler #5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir