Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkanı Anıtkabir’deBüyük zaferin yıldönümünde Anıtkabir’i ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, imzaladığı Anıt Özel Defterine “Türkiye’yi parlak bir geleceğe taşıyoruz” diye yazdı.

Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı…

Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 99’uncu yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, devlet erkanı ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.

Kırmızı beyaz karanfillerden oluşan ay yıldızlı çelengi, Atatürk’ün mozolesine bırakan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve protokolde yer alan devlet erkanı, daha sonra Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti.

Erdoğan, burada Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

“TÜRKİYE’Yİ PARLAK GELECEĞE TAŞIYORUZ”

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin emin ellerde olduğunu bir kez daha Anıtkabir Özel Defteri’ne yazan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:

“Aziz Atatürk;

Bağımsızlığımıza giden yolun altın halkalarından büyük zaferin 99’uncu yıldönümünde bir kez daha huzurunuzdayız.

Bu tarihi günde zatıalinizi ve aziz şehitlerimizi rahmetle yad ediyoruz. Türkiye’yi bizlere çizdiğimiz hedefler doğrultusunda parlak bir geleceğe taşıyoruz. Savunma sanayinde attığımız adımlarla milletimizin gözbebeği olan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin caydırıcılığını her alanda daha da artırıyoruz.

Demokraside, adalette, hak ve özgürlüklerde hayata geçirdiğimiz reformlarla Cumhur ile Cumhuriyetimiz arasındaki bağı, tahkim ediyoruz. Emanetiniz olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti, emin ellerdedir.

Ruhun şad olsun…”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye emin ellerdedir VİDEO

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkanı Anıtkabir de  #1

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkanı Anıtkabir de  #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir