Sadece yarışmacı değilmiş! MasterChef Burcu Önal’ın Ajda Pekkan’la bağı şaşırttı! Yıllar önce…TV8’in sevilen yarışma programı MasterChef 2021’de 8. önlüğü kazanan isim olan Burcu Önal, önceki gün Ajda Pekkan ile ilgili anlattıklarıyla çok konuşuldu. Önal, Pekkan hakkında bakın neler anlattı.


Sadece yarışmacı değilmiş! MasterChef Burcu Önal'ın Ajda Pekkan'la bağı şaşırttı! Yıllar önce...

Jüri koltuğunda dünyaca ünlü şefler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun oturduğu TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye 2021’de final turu heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.

Yarışmacıların ana kadroya kalmak için ter döktüğü final turunun 2. grubunda beklentilerin en üst seviyede olduğu isimlerden biri de 34 yaşındaki yarışmacı Burcu Önal.

15 yıl Asya’da yaşadığını söyleyen MasterChef Burcu, 10 Ağustos 2021 tarihli bölümle birlikte MasterChef’in 8. ana kadro yarışmacısı olmaya ve ismi yazılı önlüğü almaya hak kazandı.

Yarışmaya geçtiğimiz sezonda da katılan Burcu Önal, rakibi Wallison Fonseca’ya yardım etmiş ve bu hareketi yarışmadan elenmesine neden olmuştu.

Instagram’da10 bini aşkın takipçisiyle de dikkat çeken MasterChef Burcu, önceki gün yarışmada, Ajda Pekkan ile ilgili anlattıklarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Burcu Önal, Süperstar Ajda Pekkan hakkında bakın neler anlattı.

BURCU ÖNAL GEÇEN SEZONDA DA YARIŞTI

Yarışmaya geçen sezon da katılan Burcu Önal, eleme turunda bir başka yarışmacı Walison Fonseca’ya yardım edip elenmişti.

MasterChef’in en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan Burcu Önal, bu sezonun da en iddialı isimlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümde Burcu Önal hakkında öyle bir gerçek ortaya çıktı ki duyanlar şaştı kaldı. Önal’ın anlattığı Ajda Pekkan gerçekleri şefler başta olmak üzere herkesi şaşırttı.

Sadece yarışmacı değilmiş! MasterChef Burcu Önal ın Ajda Pekkan la bağı şaşırttı! Yıllar önce... #1

”BİR DÖNEM AJDA PEKKAN’LA AYNI EVDE KALIYORDUM”

Şeflerin ”Dün biraz sinirli ve motivasyonsuz görünüyordun” sözlerine yanıt veren Burcu Önal, şunları söyledi:

”Ben dünü dünde bıraktım şefim. Bir dönem aynı evde kaldığım Ajda Pekkan bana bu konuda bir ders vermişti. Yemek bilgisi çok iyidir Ajda Hanım’ın sürekli tatlı tatlı didişirdik. Yine öyle bir günün ertesi sabahında kahvaltıda endişeliydim.

Ajda Hanım da tam aksine bana çok iyi davrandı. Ben Ajda Hanım’a tartışmamızdan ötürü kötü davranacağını düşündüğümü söylediğimse ise ‘Burcu’cum ben dünü düşünsem bugün Ajda Pekkan olmazdım’ dedi. Bu da benim için ders oldu.”

Sadece yarışmacı değilmiş! MasterChef Burcu Önal ın Ajda Pekkan la bağı şaşırttı! Yıllar önce... #2

ŞAŞIRTAN KARE

Instagram hesabından Ajda Pekkan’la çekilmiş bir karesini paylaşan Burcu Önal’ın bu paylaşımları beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

MasterChef Burcu’nun o kareye düştüğü not da dikkatlerden kaçmadı.

”Ahh nerden başlasam nasıl anlatsam bendeki seni ifade eder bilemem… Küçücüğüm yolum bir starın sahnesinden geçiyor baktıkça gözlerim kamaşıyor ve nasıl oluyorsa o kadar çocuğun içinde o ışık bana yaklaşıp, beni öpüyor Sonra ne mi oluyor yıllarca onu gördüğüm her an o büyülü sahneye ve o güzel kokulu öpücüğe ışınlanıyorum. Herkes Ajda Pekkan izleyip, dinlerken ben hayaller aleminde kalbim pır pır … Hikaye böyle kalır mı ?”

”Tabii ki hayır bir yıldız dokunmuş artık bana ve kalbime sonra tekrar tekrar yolumuz kesişiyor … Nasıl anlatayım diye söze başladım çünkü kalbimde gönlümde onu tanıdıkça yaşayan bir efsane bir süperstar olmasının dışında o kadar çok özelliğine şahit oldum ki merhameti, kalbi, özelikle işini aşkla yapan insana olan sevgisini şefkatini o kadar derinden hissettim ki o yüzden kelimelere dökmek çok zor.”

”O kadar yol, yordam gördüm Belki dünyaları yedim içtim Ama bu yaşa kadar göremediğim Çözemediğim ne çok eksiğim varmış ve ben ne kadar şanslıymışım ki yaşayan bir efsanenin bilgeliği ve tecrübesi ile bunları öğrendim. Hemde en güzel anılarımızın içinde”

”Restaurantımı açarken bir dileğim ve en önemlisi bir amacım vardı. Işık saçan bir caddede şef olmak yerine karanlık bir sokakta ben ışık olmak istiyordum ve gelen insanların caddenin ışığına değil benim ışığıma gelmesini hayal ediyordum. Hayallerime beni kavuşturan bir çok insan geldi misafirim oldu ama sanırım noktayı koyan yine Sen oldun …. Yaşayan Efsane SüperStar benim içinde En çok herkeste olmayan kalbe sahip olan Süper Kalp kalbi Star.”

Sadece yarışmacı değilmiş! MasterChef Burcu Önal ın Ajda Pekkan la bağı şaşırttı! Yıllar önce... #3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir